Geocoder (8.x-4.14) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Throttle
mn: Цорго

en: Locale
mn: Локале

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
