Geocoder (8.x-4.15) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Version
ca: Versió

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Throttle
ca: Regula

en: Locale
ca: Local

en: Configuration
ca: Configuració

en: Countries
ca: Països

en: Limit
ca: Límit

en: Period
ca: Punt

en: Plugin
ca: Connector

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Base URL
ca: URL base

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Private key
ca: Clau privada

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Not set
ca: Sense establir

en: Referer
ca: Referència

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Geocode address
ca: Adreça Geocode
