Geocoder (8.x-4.16) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Version
is: Útgáfa

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: Throttle
is: Álagsstýring

en: Locale
is: Staðfærsla

en: API Key
is: API Lykill

en: Countries
is: Lönd

en: Period
is: Punktur

en: - Select -
is: - Velja -
