Geocoder (8.x-4.17) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
