Geocoder (8.x-4.19) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Version
fi: Versio

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: Throttle
fi: Kiihdytys

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Countries
fi: Maat

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Referer
fi: Viittaaja

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
