Geocoder (8.x-4.20) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Version
cy: Fersiwn

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Throttle
cy: Sbardun

en: Locale
cy: Lleoliad

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Limit
cy: Terfyn

en: Output format
cy: Fformat allbwn

en: Private key
cy: Allwedd preifat

en: Warning message
cy: Neges rybudd
