Geocoder (8.x-4.20) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Version
lv: Versija

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Throttle
lv: Drosele

en: Locale
lv: Lokāle

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Countries
lv: Valstis

en: API key
lv: API atslēga

en: Limit
lv: Limits

en: Period
lv: Periods

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: User agent
lv: Lietotāja aģents

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Weight for @title
lv: Svars @title
