Geocoder (8.x-4.22) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
