Geocoder (8.x-4.23) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Throttle
sl: Zaduši

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
