Geocoder (8.x-4.24) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Version
ne: संस्करण

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: ID
ne: परिचय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
