Geocoder (8.x-4.25) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Version
kk: Нұсқа

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Throttle
kk: Тротл

en: Locale
kk: Тіл
