Geocoder (8.x-4.29) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Version
af: Weergawe

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Throttle
af: Smoor

en: Locale
af: Lokaal

en: Configuration
af: Konfigurasie
