Geocoder (8.x-4.31) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Version
eo: Versio

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Throttle
eo: Trafik-limiga

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Countries
eo: Landoj

en: Output format
eo: Strukturo de eligo
