Geocoder (8.x-4.31) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Version
ms: Versi

en: Weight
ms: Pemberat

en: Name
ms: Nama

en: Add
ms: Tambah

en: Throttle
ms: Pendikit

en: Locale
ms: Tempatan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
