Geocoder (8.x-4.31) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Version
pt: Versão

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Add
pt: Adicionar

en: Throttle
pt: Acelerador

en: Locale
pt: Localização

en: Configuration
pt: Configuração

en: Limit
pt: Limite

en: Output format
pt: Formato de saída

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Not set
pt: Não definido

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Site UUID
pt: UUID do sítio
