Geocoder (8.x-4.31) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Version
vi: Phiên bản

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: ID
vi: Mã

en: Locale
vi: Bản địa

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Countries
vi: Quốc gia

en: API key
vi: khóa API

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Output format
vi: Định dạng xuất

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Private key
vi: Khóa bí mật

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Referer
vi: Tham chiếu

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
