Geocoder (8.x-4.33) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Version
sk: Verzia

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Throttle
sk: Urýchlenie

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Countries
sk: Štáty

en: API key
sk: API kľúč

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
