Geocoder (8.x-4.33) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Version
ur: ورژن

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Throttle
ur: تھروٹل

en: Locale
ur: لوکیل
