Geocoder (8.x-4.4) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Countries
th: ประเทศ

en: Limit
th: จำกัด

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
