Geocoder (8.x-4.4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
