Geocoder (8.x-4.5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Configuration
ps: سازول

en: Plugin
ps: لګون

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
