Geocoder (8.x-4.7) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Version
lt: Versija

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Throttle
lt: Sklendė

en: API Key
lt: API raktas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Countries
lt: Šalys

en: Limit
lt: Limitas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Weight for @title
lt: @title svoris
