Geocoder (8.x-4.9) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Version
bg: Версия

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: Throttle
bg: Редуциране

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
