Geocoder (8.x-4.9) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Version
he: גירסה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Throttle
he: מצערת

en: Configuration
he: הגדרות

en: Countries
he: מדינות

en: Limit
he: גבול

en: Plugin
he: פלאגין

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Machine name
he: שם מכונה

en: User agent
he: סוכן המשתמש

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Not set
he: לא נקבע

en: Referer
he: מפנה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
