Geofield (10.3.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Value
af: Waarde

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: North
af: Noord

en: East
af: Oos

en: South
af: Suid

en: West
af: Wes

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek
