Geofield (10.3.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
