Geofield (10.3.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Value
be: Значэнне

en: disabled
be: адключана

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Is less than
be: меньш

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Is greater than
be: больш

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
