Geofield (10.3.2) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Value
el: Αξία

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: North
el: Βόρεια

en: East
el: Ανατολικά

en: South
el: Νότια

en: West
el: Δυτικά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Is less than
el: Είναι μικρότερο/η από

en: Is less than or equal to
el: Είναι μικρότερο/η ή ίσο/η με

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is greater than or equal to
el: Είναι μεγαλύτερο/η ή ίσο/η με

en: Is greater than
el: Είναι μεγαλύτερο/η από

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Feet
el: Πόδια

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: Kilometers
el: Χιλιόμετρα

en: Is between
el: Είναι μεταξύ

en: between
el: ανάμεσα σε

en: Is not between
el: Δεν είναι μεταξύ

en: not between
el: όχι ανάμεσα σε
