Geofield (10.3.3) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: disabled
cy: analluog

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Is less than
cy: Mae'n llai na

en: Is less than or equal to
cy: Yn llai nag neu yn hafal i

en: Is equal to
cy: Yn gyfartal i

en: Is greater than or equal to
cy: Mae'n fwy nag neu'n hafal i

en: Is greater than
cy: Mae'n fwy nag

en: Is not equal to
cy: Nid yw'n hafal i

en: Output format
cy: Fformat allbwn

en: Is between
cy: Mae rhwng

en: between
cy: rhwng

en: Is not between
cy: Nid yw rhwng

en: not between
cy: ddim rhwng

en: Min
cy: Isafswm
