Geofield (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Value
mr: किंमत

en: disabled
mr: असमर्थ

en: North
mr: उत्तर

en: East
mr: पूर्व

en: South
mr: दक्षिण

en: West
mr: पश्चिम

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Is less than
mr: च्या पेक्षा कमी

en: Is less than or equal to
mr: च्या पेक्षा कमी किंवा समान

en: Is equal to
mr: समान

en: Is greater than or equal to
mr: च्या पेक्षा जास्त किंवा समान

en: Is greater than
mr: च्या पेक्षा जास्त

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
