Geofield (8.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Is less than
bs: Je manje od

en: Is less than or equal to
bs: Je manje od ili jednako

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is greater than or equal to
bs: Je više od ili jednako

en: Is greater than
bs: Je više od

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: Output format
bs: Izlazni format

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: @min and @max
bs: @min i @max

en: exposed
bs: izložen

en: Is between
bs: Je između

en: between
bs: između

en: Is not between
bs: Nije između

en: not between
bs: nije između
