Geofield (8.x-1.0-beta6) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: From
nn: Frå

en: Is less than or equal to
nn: Er mindre enn eller lik

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is greater than or equal to
nn: Er større enn eller lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik
