Geofield (8.x-1.10) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Value
et: Väärtus

en: disabled
et: keelatud

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: From
et: Kellelt

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Feet
et: Jalad

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Latitude/Longitude
et: Laiuskraad/pikkuskraad

en: Field types
et: Väljade tüübid
