Geofield (8.x-1.11) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Value
ro: Valoare

en: disabled
ro: dezactivat

en: North
ro: Nord

en: East
ro: Est

en: South
ro: Sud

en: West
ro: Vest

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: From
ro: De la

en: Is less than
ro: Este mai mic decât

en: Is less than or equal to
ro: Este mai mic sau egal cu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is greater than or equal to
ro: Este mai mare sau egal ca

en: Is greater than
ro: Este mai mare decât

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: Output format
ro: Formatul de ieșire

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Is between
ro: Este între

en: between
ro: între

en: Is not between
ro: Nu este între

en: not between
ro: nu este între

en: And max
ro: Și max

en: And
ro: Și
