Geofield (8.x-1.31) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Value
bg: Стойност

en: disabled
bg: деактивиран

en: North
bg: Север

en: East
bg: Изток

en: South
bg: Юг

en: West
bg: Запад

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: From
bg: От
