Geofield (8.x-1.31) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Value
id: Nilai

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: From
id: Dari

en: Is less than
id: Kurang dari

en: Is less than or equal to
id: Kurang dari atau sama dengan

en: Is equal to
id: Sama dengan

en: Is greater than or equal to
id: Lebih besar atau sama dengan

en: Is greater than
id: Lebih besar dari

en: Is not equal to
id: Tidak sama dengan

en: Feet
id: Kaki

en: Output format
id: Format keluaran

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Is between
id: diantara

en: between
id: antara

en: Is not between
id: Tidak di antara

en: not between
id: tidak di antara

en: And max
id: Dan mak

en: And
id: Dan
