Geofield (8.x-1.35) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Value
lv: Vērtība

en: disabled
lv: atspējots

en: North
lv: Ziemeļi

en: East
lv: Austrumi

en: South
lv: Dienvidi

en: West
lv: Rietumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: From
lv: No

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Feet
lv: Pēdas

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un
