Geofield (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Value
th: ค่า

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: From
th: จาก

en: Is less than
th: น้อยกว่า

en: Is less than or equal to
th: น้อยกว่าหรือเท่ากับ

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Is greater than or equal to
th: มากกว่าหรือเท่ากับ

en: Is greater than
th: มากกว่า

en: Is not equal to
th: ไม่เท่ากับ

en: Is between
th: อยู่ระหว่าง

en: between
th: ระหว่าง

en: Is not between
th: ไม่ได้อยู่ระหว่าง

en: not between
th: ไม่ได้อยู่ระหว่าง

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
