Geofield (8.x-1.41) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Value
oc: Valor

en: disabled
oc: desactivat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Is less than
oc: Es inferior a

en: Is less than or equal to
oc: Es inferior o egal a

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is greater than or equal to
oc: Es superior o egal a

en: Is greater than
oc: Es superior a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Feet
oc: Pès

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Is between
oc: Es compris entre

en: between
oc: entre

en: Is not between
oc: Es pas compris entre

en: not between
oc: pas entre

en: Latitude/Longitude
oc: Latitud/Longitud
