Geofield (8.x-1.43) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Value
da: Værdi

en: disabled
da: deaktiveret

en: North
da: Nord

en: East
da: Øst

en: South
da: Syd

en: West
da: Vest

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Bottom
da: Bund

en: Is less than
da: Er mindre end

en: Is less than or equal to
da: Er mindre end eller lig med

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is greater than or equal to
da: Er større end eller lig med

en: Is greater than
da: Er større end

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Max
da: Maks

en: Feet
da: Fod

en: Output format
da: Output-format

en: Default value
da: Standardværdi

en: Distance
da: Afstand

en: Kilometers
da: Kilometer

en: Is between
da: Er mellem

en: between
da: mellem

en: Is not between
da: Er ikke mellem

en: not between
da: ikke mellem
