Geofield (8.x-1.44) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Value
mn: Утга

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: North
mn: Хойд

en: East
mn: Зүүн

en: South
mn: Өмнөд

en: West
mn: Баруун

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
