Geofield (8.x-1.48) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Value
ne: मान

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
