Geofield (8.x-1.52) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Value
ku: نرخ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
