Geofield (8.x-1.53) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Value
sl: Vrednost

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
