Geofield (8.x-1.57) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: North
kn: ಉತ್ತರ

en: East
kn: ಪೂರ್ವ

en: South
kn: ದಕ್ಷಿಣ

en: West
kn: ಪಶ್ಚಿಮ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Origin
kn: ಮೂಲ
