Geofield (8.x-1.65) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Value
is: Gildi

en: disabled
is: óvirkt

en: North
is: Norður

en: East
is: Austur

en: South
is: Suður

en: West
is: Vestur

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Is less than
is: Er minna en

en: Is less than or equal to
is: Er minna en eða jafnt og

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Is greater than or equal to
is: Er stærra en eða jafnt og

en: Is greater than
is: Er stærra en

en: Is not equal to
is: Er ekki jafnt

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Is between
is: Er milli

en: between
is: milli

en: Is not between
is: Er ekki milli

en: not between
is: ekki milli
