Geofield (8.x-1.67) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: enabled
ms: dibolehkan

en: Value
ms: Nilai

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Bottom
ms: Bawah

en: Is less than
ms: kurang daripada

en: Is less than or equal to
ms: kurang daripada atau bersamaan dengan

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Is greater than or equal to
ms: lebih daripada atau bersamaan dengan

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan
