Geofield (8.x-1.67) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Value
sk: Hodnota

en: disabled
sk: vypnuté

en: North
sk: Sever

en: East
sk: Východ

en: South
sk: Juh

en: West
sk: Západ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Feet
sk: Stopy

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Miles
sk: míle

en: Kilometers
sk: kilometre

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi

en: Is not between
sk: Nie je medzi

en: not between
sk: nie medzi

en: Min
sk: Minimálne
