Geofield Directions (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Link text
cs: Text odkazu

en: HTML attributes
cs: HTML atributy

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.
