Geofield Directions (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: HTML attributes
gl: Atributos HTML

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
